PRACA NA KONTRAKCIE

za granicą

Praca za granicą? Kontrakt na jasnych zasadach

Od lal współpracujemy z firmami w Szwecji, Danii oraz Norwegii. Nasi pracownicy mogą liczyć na możliwość pracy na kontrakt na czas 3 lub 6 miesięcy w tych krajach Europy. Poszukujesz nowych wyzwań i możliwości rozwoju swojej personalnej ścieżki zawodowej? Oferujemy delegowanie pracownika do pracy za granicą. Współpracujemy z firmami działającymi w różnych branżach, poszukujących pracowników do prac porządkowych, remontowo-budowlanych czy produkcyjnych. Posiadamy różnorodną bazę ofert o pracę, dzięki czemu każdy może dobrać ogłoszenie dopasowane do swoich preferencji. Podpisany u nas kontrakt o pracę jest oparty na przejrzystych zasadach – warunki pracy i stawka wynagrodzenia są tu jasno określone. To przejrzysta ścieżka rozwoju, szansa na nie tylko zawodowy, ale również osobisty rozwój.

Pracuj jako pracownik fizyczny za granicą – sprawdź swoje umiejętności

Oferta jest dostępna dla tego, kto sprawdzi się jako pracownik naszej brygady. Chcesz nauczyć się nowych rzeczy, podszkolić swój język, a przy okazji zwiedzić najciekawsze regiony Europy? Kontrakt i praca za granicą to propozycja dla tych, którzy chcą poznawać nowe kultury. Pracownik fizyczny za granicą może liczyć na lepsze zarobki, niż te na rodzimym gruncie. W Europie docenia się polskich pracowników, co pozwala nam tworzyć szeroką bazę ofert o pracę. Delegowanie pracowników za granicę to szansa na zdobycie cennego doświadczenia w pracy w innowacyjnych zakładach produkcyjnych czy przemysłowych. Proponujemy podjęcie współpracy, jako specjalista w zakresie danego obszaru dla jednej firmy w ramach umowy o pracę bądź dla kilku podmiotów równolegle.

Pracownik delegowany do pracy za granicą – oferta dla przedsiębiorcy

Prowadzisz firmę poza granicami kraju i chcesz postawić na godną zaufania, idealnie przeszkoloną brygadę? Oddelegowanie pracownika za granicę to jedna z naszych usług. Na zasadach leasingu pracowniczego, udostępniamy klientom pracowników z wielu dziedzin. Zajmujemy się procesem rekrutacyjnym i wszelkimi aspektami związanymi z obszarem HR, co zdejmuje z firm odpowiedzialność za przeprowadzenie tych procedur. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby zainteresowane sprawdzeniem się na europejskim rynku, jak i pracodawców oraz inwestorów chcących podjąć współpracę z nami. Dobieramy odpowiednią kadrę, składającą się z pracowników szeregowych i profesjonalistów w danym fachu. Wystarczy tylko jasno określić swoje potrzeby.

...

+48 796 524 726

Zadzwoń
...

ul. Rokicińska 146e

90-020 Andrespol
...

ul. Nastrojowa 14

02-441 Warszawa