PRACA NA KONTRAKCIE

za granicą

Praca na kontrakt w różnych sektorach

Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie? Oferujemy dla każdego pracownika fizycznego, który wyrazi chęci, pracy za granicą na kontrakcie. Od budownictwa, poprzez produkcję, aż po usługi sprzątania domów – współpracujemy z przedsiębiorstwami działającymi w różnych branżach. Każdemu pracownikowi fizycznemu, który wyrazi chęci zatrudnienia za granicą, zapewniamy dogodne warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Nie zwlekaj i przyłącz się do jednej z naszych brygad! Kontrakt o pracę czeka na Ciebie w Szwecji, Danii lub Norwegii. Jako specjaliści w tej dziedzinie posiadamy bogate doświadczenie z zakresu komunikacji czy poszerzania kompetencji pracowników. Interesuje Cię praca na kontrakt? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jak najszybciej! Dzięki nam będziesz mógł sprawdzić się w pracy na kontrakt za granicą w wykwalifikowanym zespole. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Praca na kontrakt za granicą – korzyści dla Ciebie

Chciałbyś samodoskonalić się na wielu płaszczyznach? Praca na kontrakt za granicą stanowi szansę na rozwój nie tylko zawodowy, ale i osobisty – już samo przebywanie w innym kraju pozwoli Ci m.in. łatwiej przyswoić język obcy. Forma współpracy w ramach kontraktu o pracę jest bardzo elastyczna i pozwala na podejmowanie się wielu przedsięwzięć jednocześnie. Praca na kontrakcie to także świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie podróże i poznawanie nowych kultur. Dzięki kontraktowi o pracę możesz odwiedzić kraje, takie jak Szwecja lub Norwegia. Zależy CI na poprawieniu swojej sytuacji finansowej? Będąc pracownikiem fizycznym za granicą, możesz liczyć na większe zarobki. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz zatrudnienia. Jako firma zajmująca się profesjonalnym leasingiem, zwracamy uwagę na to, by warunki pracy za granicą na kontrakt, były komfortowe.

Delegowanie pracowników za granicę – korzyść dla przedsiębiorcy

Oddelegowanie pracownika za granicę to rozwiązanie cieszące się sporą popularnością. Korzysta z niego wielu przedsiębiorców w różnych sytuacjach. Jeśli prowadzisz firmę poza terenami Polski i planujesz powiększyć kadrę, skontaktuj się z nami już dziś! Jako agencja tymczasowa świadczymy usługi z zakresu delegowania pracowników za granicę. Dobierzemy Ci specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w różnych dziedzinach. Zadzwoń do nas, a zapewnimy Ci kadrę składającą się z sumiennych i pracowitych osób. Jako eksperci w delegowaniu pracowników za granicę, jesteśmy w stanie zagwarantować, że specjaliści, którzy współpracują z naszą agencją, poradzą sobie z wykonaniem każdego zleconego zadania. W zakresie delegowania pracownika do pracy za granicą współpracujemy z uznanymi firmami w Szwecji, Danii oraz Norwegii.

...

+48 796 524 726

Zadzwoń
...

ul. Rokicińska 146e

90-020 Andrespol
...

ul. Nastrojowa 14

02-441 Warszawa