PRACOWNICY FIZYCZNI

do wynajęcia

Pracownik fizyczny na produkcję

Pracownikami fizycznymi nazywamy osoby zajmujące się realizacją zadań wymagających użycia siły mięśni. Ich obowiązki zależą od profilu firmy, dla której pracują. Wykwalifikowani pracownicy fizyczni są potrzebni w wielu różnych branżach. Znajdują zatrudnienie m.in. w sektorze produkcyjnym, logistycznym czy magazynowym. Zadaniem pracownika produkcyjnego może być m.in. rozładowywanie towaru, prace na linii czy też zbieranie zamówień. Pożądanymi cechami na tym stanowisku są m.in. sumienność i cierpliwości. Ponadto pracownicy produkcyjni powinni także odznaczać się precyzją w wykonywaniu powierzonych zadań. Posiadamy różne oddziały firmowe, od lat współpracujemy zarówno z małymi przedsiębiorstwami, jak i dużymi korporacjami, udostępniając pracowników fizycznych np. w Łodzi na zasadach wygodnego leasingu.

Jeśli potrzeba Ci pracownika na produkcję, zadzwoń do nas

Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników fizycznych gotowych do pracy? Skontaktuj się z nami! Oferujemy wynajem pracowników produkcyjnych i magazynowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że doświadczenie kadry ma ogromny wpływ na efektywność pracy. Pracownicy produkcyjni mogą odpowiadać m.in. za obsługę czy konserwację sprzętu w fabryce lub rozkładanie towaru w magazynie. Pomożemy niezależnie od tego, czy szukasz pracownika magazynowo-produkcyjnego, czy też potrzebna Ci cała brygada. Jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przez naszą firmę? Potrzebujesz odpowiedzialnego pracownika fizycznego, który będzie w stanie Ci pomóc? Napisz wiadomość lub zadzwoń do nas. Pamiętaj też, że chcąc wynająć pracownika magazynowo-produkcyjnego lub cały zespół, możesz zdecydować się zarówno na wynajem krótko-, jak i długoterminowy. Pomożemy rozwiązać problemy związane z brakami kadrowymi w sezonie lub w przypadku niedoborem specjalistów z danej branży. Zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału w stolicy, jeśli poszukujesz pracownika fizycznego w Warszawie. Działamy także w innych, dużych miastach Polski.

Leasing pracowników na produkcję – sprawdź, jak to działa

Nasza oferta to stały dostęp do przeszkolonego personelu, bez konieczności ponoszenia kosztów szkoleniowych i administracyjno-formalnych za zatrudnioną kadrę. Wybrani przez nas pracownicy produkcyjni to osoby, które sprawdziły się w pracy. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, także tym związanymi z zatrudnieniem pracownika magazynowo-produkcyjnego z innego kraju. Leasing pracowniczy jest coraz częściej wybieraną formą współpracy w Polsce, za jej popularnością przemawiają np. korzystne warunki umowy i redukcja kosztów własnych. Jeśli poszukujesz pracownika produkcyjnego w Warszawie, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, telefonicznego lub mailowego. By uzyskać naszą pomoc, niezbędne jest dokładne opisanie nam swoich potrzeb, określenie terminów i charakteru działania firmy.

Usługi z zakresu leasingu pracowników produkcyjnych

Chcesz wynająć zespół specjalistów gotowych do podjęcia pracy? Oferujemy usługi z zakresu leasingu pracowniczego na produkcję. Stanowi formę współpracy między trzema podmiotami, czyli firmą, pracownikiem oraz agencją pracy tymczasowej. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Leasing pracowników produkcyjnych to rozwiązanie, które pozwala uzupełnić braki przy równoczesnym ograniczeniu kosztów. W naszej kadrze znajdziesz wyłącznie wykwalifikowanych fachowców. Poszukujesz kogoś, kto zadba o twój teren? Zadzwoń do nas i wynajmij pracownika fizycznego do ogrodu już teraz. Zachęcamy osoby z Warszawy, Łodzi i innych polskich miast do zapoznania się z ofertą naszej agencji.

...

+48 796 524 726

Zadzwoń
...

ul. Rokicińska 146e

90-020 Andrespol
...

ul. Nastrojowa 14

02-441 Warszawa